Facebook / Mihail Lermontov-Nikolov

З ворожої неволі звільнили українського добровольця "Сема" – батальйон "Донбас"

  Звільнення воїна вимагали від влади його товариші, один із яких навіть відмовився від урядових нагород, вимагаючи рішучих заходів для звільнення "Сема".

  Повідомлення про звільнення добровольця з’явилося на сторінці батальйону спецпризначення НГУ "Донбас" у Facebook. Бійці повідомили: "Сьогодні вдалося звільнити з полону бійця батальйону "Донбас" Сема! Ми щиро раді за свого побратима і вітаємо його рідних, які так довго його чекали і молилися за нього! P.S. Всі подробиці пізніше".

  [social type="fb" url="https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=964599346935005&id=849793758415565"]

  Інформацію підтвердив на своїй сторінці і командир частини, Анатолій Виногродський. Він пише: "Сем вільний. Їде до Краматорська. Голос бадьорий".

  [social type="fb" url="https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=874129772663739&id=100002001744306&pnref=story"]

  Нагадаємо, раніше про перебування у неволі бійця 2-ї штурмової роти батальйону "Донбас" Андрія Скачкова із позивним "Сем" повідомив його товариш, начальник штабу добровольчого 46-го окремого батальйону спеціального призначення "Донбас-Україна" Михайло Ніколов, позивний "Лермонтов". Щоб домогтися від влади рішучіших дій у цьому напрямку офіцер навіть відмовився від нагород, до яких його представили: ордена "За мужність", медалі за взяття Лисичанська, ордена Богдана Хмельницького, "а також від усіх пам'ятних знаків, значків, грамот і інших прикрас".

  Він пояснив: "Причина мого рішення – мій бойовий товариш, з яким я мав честь битися і ділити підвал російського полону, і який вже рік як залишається в неволі. Приймати нагороди, поки мій товариш не бачить неба, мені не дозволяє совість і гордість. У моїй голові не вкладається, як ми вже підбиваємо підсумки, нагороджуємо себе за віддані території, навіть ведемо з окупантами мирні переговори, а на тій стороні, в підвалі, нудиться "Сем" – на самоті, залишений і забутий. Друже, якщо до тебе дійдуть мої слова, пам'ятай – ти не забутий. Поки у нас немає можливостей витягти тебе, ми просто армійські солдати і офіцери. Але ми зробимо все, щоб ти був вільний".

  Попередній матеріал
  Турчинов: Силам АТО протистоять підрозділи російської армії, сформовані за моделлю"Ваффен-СС"
  Наступний матеріал
  У Херсоні попрощалися з піхотинцем Федором Угріним
  Теги:
  Loading...