вікторія кушнір 5.ua

З початку АТО ЗСУ отримали від Канади 60 тис. берців, від Австралії - 7 тис. балаклав

  З початку проведення Антитерористичної операції на Сході України Збройні сили України отримали значну матеріальну допомогу від іноземних партнерів.

  Про це повідомила речник Міністерства оборони Вікторія Кушнір на брифінгу в п'ятницю в Києві, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Зокрема, від уряду Канади було отримано понад 60 тис. черевиків з високими берцями, більше 30 тис. польових курток, понад 1 тис. бронежилетів, більше 3 тис. касок. Від США - 3,8 тис. камуфльованих курток, 3,5 тис. зимових штанів, 2 тис. бронежилетів. Від уряду Нідерландів - 1,5 тис. зимових курток. Від уряду Австралії - 10 тис. пар черевиків та понад 7 тис. балаклав", - повідомила Кушнір.

  Вона зазначила, що Велика Британія і Польща надали ЗСУ військові рюкзаки, балаклави, штани зимові, шапки, зимові куртки і рукавички.

  Спікер Міноборони також розповіла, що зараз у відомстві триває робота з реформування речового забезпечення, елементи нового обмундирування, відповідного стандартам НАТО, вже надходять у війська.

  "До кінця року буде поставлено 183,5 тис. польових кашкетів, 253,6 тис. літніх польових костюмів і 280 тис. пар черевиків з високими берцями нового зразка", - сказала Кушнір.

  Крім того, вона повідомила, що за минулий тиждень статус учасника бойових дій отримали 238 осіб.

  Попередній матеріал
  В Афінах потужні зливи спричинили повені
  Наступний матеріал
  НБУ трохи зміцнив гривню
  Теги:
  Loading...