фото depo.ua

Юрій Береза прокоментував відведення полку "Дніпро-1" з Пісків

  Бійці "Дніпра-1" передали свої позиції на передовій Збройним силам України і відійшли на 10 км.

  Народний депутат, почесний командир полку "Дніпро-1" Юрій Береза повідомив, чому частину відвели з Пісків, передає "Depo.Дніпро".

  "Ми полишаємо позиції, адже вимушені виконувати наказ Штабу АТЦ. Перед нами стоять нові задачі – зачистки, боротьба з диверсійними групами та контрабандою, контроль за правопорядком у зоні АТО та усі інші функції, покладені на нас, як на спецпризначенців, на підконтрольній Україні території Донецької області – від Добропілля до Волновахи", – повідомив Береза. Він додав: "Якщо я буду говорити як політик, то скажу, що рішення про відвід – несправедливе. Але як командир розумію, що війни виграють регулярні війська, де один командир. Ми не могли не виконати наказ".

  При цьому Береза запевнив, що незабаром бійці полку можуть повернутися на передову – бо "вони найкращі". За його даними, кількість загиблих добровольців "Дніпра-1" у Пісках зрівнялась з кількістю загиблих під Іловайськом. Полк приймав безпосередню участь у звільнені селища і залишався на передовій до останнього часу – навіть коли інші добровольчі батальйони були відведені.

  Попередній матеріал
  Савченко відмовили у перенесенні слухань до Москви
  Наступний матеріал
  З початку проведення АТО сапери знешкодили 17 тис. 620 вибухівок - Міноборони
  Теги:
  Loading...