gdb.rferl.org

Єврокомісія вимагає від терористів пропустити гуманітарну допомогу на територію окупованого Донбасу

  Єврокомісія закликала надати безперешкодний доступ гуманітарним службам у східній Україні.

  Із відповідною заявою виступив єврокомісар із гуманітарної допомоги та врегулювання кризових ситуацій Христос Стиліанідес, повідомляє "Радіо Свобода".

  Єврокомісар заявив: "Ми сподіваємося, що всі ті, хто має вплив на ситуацію, створять умови для негайного відновлення таких нагальних гуманітарних операцій у деяких районах Луганської області, відповідно до їхніх зобов'язань у рамках міжнародного гуманітарного права". "Рішення так званої "влади", яка де-факто контролює певні райони Луганської області, усунути агенції гуманітарної допомоги з територій, які перебувають під їхнім контролем, матиме вкрай негативні наслідки для цивільного населення та спричинить призупинення роботи гуманітарних служб", – підкреслив він.

  Окрім того, Стиліанідес наголосив, що термінової допомоги на Луганщині потребують сотні тисяч людей: "Агенції ООН та недержавні організації постачають життєво необхідну допомогу, надаючи продукти харчування, ліки та притулок. Це рішення тільки погіршить тяжке життя постраждалого цивільного населення, особливо напередодні суворих погодних умов узимку".

  Як повідомляв 5.ua, 25 вересня 2015 року бойовики не пустили в Донецьк 8 вантажівок з гуманітарною допомогою від Червоного Хреста.

  Попередній матеріал
  Перехід від міліції до поліції триватиме ще півроку - Аваков
  Наступний матеріал
  У Нью-Йорку відбудуться протести проти приїзду Путіна
  Теги:
  Loading...