5.ua

Єрофеєва і Александрова не привезли із СІЗО до суду, засідання перенесли

  Наступне засідання призначено на 3 березня на 10:30

  Засідання Голосіївського районного суду Києва у справі затриманих під Щастям російських диверсантів Євгена Єрофєєва та Олександра Александрова сьогодні не відбулося через те, що до суду зі слідчого ізолятора не було доставлено обвинувачуваних, передає "УНІАН". Як пояснили у суді, це сталося з технічних причин.

  Оскільки без обвинувачуваних подібні справи розглядати не можна, то було прийнято рішення про іншу дату судового засідання. Тож наступне засідання призначено на 3 березня на 10:30. 

  Нагадаємо, що на сьогоднішньому судовому засідання за клопотанням захисту обвинувачуваних суд мав заслухати судово-медичного експерта, який встановлював причину смерті солдата ЗСУ Вадима Пугачова, вбитого під час зіткнення з диверсійно-розвідувальною групою Александрова та Єрофєєва у травні 2015 року.

  Як повідомляв 5.ua, 16 травня 2015 року сили АТО затримали в зоні бойових дій в Луганській області двох російських військовослужбовців - капітана Єрофєєва і сержанта Александрова. Під час допиту Єрофєєв зізнався, що очолював диверсійно-розвідувальну групу з 12 чоловік, до складу якої входив Александров.

  Попередній матеріал
  Сьогодні виповнюється 145 років із Дня народження Лесі Українки
  Наступний матеріал
  Цивільний корпус "Азов" заблокував телеканал "Інтер"
  Теги:
  Loading...

  Фейгін: Рішення щодо обміну Савченко на російських ГРУшників політично існує, питання залишається у його технічній реалізації

  Російським ГРУшникам суд подовжив арешт на 2 місяці

  Справа російських ГРУшників: суд заслухав ще 2-х свідків

  Адвокат російського ГРУшника заявила про тиск з боку прокуратури