5.ua

Яценюк: Україна і надалі розраховує на допомогу ООН на Донбасі

  Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк та заступник Генерального секретаря ООН з гуманітарних питань, Координатор надзвичайної допомоги Стівен О'Браєн у понеділок, 2 листопада, обговорили у Києві гуманітарну ситуацію на тимчасово окупованому Донбасі.

  Про це повідомляє Урядовий портал. За словами О'Браєна, ООН та всі її структури підтримують Україну й залишатимуться надійними партнерами нашої держави. Він відзначив зусилля уряду України задля вирішення нинішніх складних соціальних і гуманітарних викликів, надання допомоги постраждалим та полегшення перевезення гуманітарної допомоги через лінію розмежування.

  За словами Яценюка, Україна високо цінує допомогу ООН і надалі розраховує на консолідацію міжнародного співтовариства для допомоги українським громадянам, які постраждали від агресії Російської Федерації і опинилися заручниками російських терористів.

  Глава українського уряду також закликав до посилення міжнародного тиску на керівництво Росії для забезпечення виконання Мінських домовленостей і подолання будь-яких перешкод з боку російських бойовиків для допуску української і міжнародної гуманітарної допомоги для наших громадян.

  Окремо співрозмовники обговорили актуальні проблеми процесу мирного врегулювання та практичні питання подальшої співпраці.

  Нагадаємо, заступник Генсека ООН інспектуватиме ситуацію на Донбасі.

  Попередній матеріал
  Катастрофа російського А321: що сталося з літаком
  Наступний матеріал
  До Київради проходять п'ять партій: 52 мандати отримує БПП
  Теги:
  Loading...