informnapalm.org

"Яндекс.Карти" випадково розкрили місцезнаходження усіх баз російських окупантів на Донбасі

Днями російський сервіс "Яндекс.Карти" провів чергове оновлення супутникових знімків тимчасово окупованих територій, тим самим розкривши всі бази окупаційних військ РФ і місця скупчення величезної кількості боєприпасів на Донбасі.

Міжнародна команда експертів InformNapalm.org показала найбільші і явні скупчення озброєння і сил агресора.

Наприклад, на залізничній станції "Краснодон" у місті Суходільськ, що у Краснодонському районі Луганської області супутниковий знімок зафіксував розвантаження боєприпасів з російського залізничного ешелону складу в тентовані військові вантажівки виробництва РФ.

informnapalm.org

За 7 кілометрів від станції "Краснодон" виявився так званий "динамітний склад" із горами різних боєприпасів. На карті зафіксовано більше сотні російських військових вантажівок.

informnapalm.org

На території агроцеху №5 ДП "Ілліч-Агро Донбас" у селищі Безіменне Новоазовського району Донеччини виявилась база окупаційних військ Росії. Нагадаємо, ця позиція знаходиться неподалік села Широкине, яке стало театром найбільш напружених боїв на Маріупольському напрямку. 5.ua вже повідомляв про цю базу напередодні.

informnapalm.org

Також сервіс "злив" позиції й окопи окупаційних військ за півтора кілометри від крайніх будинків у Широкиному, точніше від того, що від них залишилося.

informnapalm.org

На Луганщині активісти знайшли базу російської артилерії в центрі міста Красний Луч на території ДП "Донбасантрацит".

informnapalm.org

У Донецьку оновлені супутникові знімки "засвітили" тренувальний полігон російських окупаційних військ, на території занедбаної військової частини, на якому зафіксований невеликий табір з командно-штабною машиною ЗС РФ (КШМ) Р-142Н.

informnapalm.org

У Стаханові на Луганщині на території Стахановської обласної загальноосвітньої школи-інтернату №1 виявилась російська військова база.

informnapalm.org

Також на Луганщині у місті Антрацит зафіксована військова база на території 2-го взводу воєнізованої гірничорятувальної частини (ВГРЧ).

informnapalm.org

У селищі Успенка Лутугинського району "засвітився" величезний польовий табір окупаційних військ Росії з величезною кількістю техніки на території природно-заповідного об'єкту – зоологічного заказника "Іллірійський". Територія полігону дуже велика, і на ньому в різних місцях зафіксована різна військова техніка, тож активісти опублікували тільки основні виявлені об'єкти.

На фото Луганська експерти InformNapalm.org знайшли базу окупаційних військ Росії "Транспеле", яку вони виявили раніше з інших джерел.

informnapalm.org

У районі колишнього Луганського вищого військового авіаційного училища штурманів (ВВАУШ) зафіксовано полігон окупаційних військ Росії.

informnapalm.org

Ще одна база окупаційних військ виявилась на території Луганського авіаційного ремонтного заводу. Ця ділянка у районі ВВАУШ раніше експертами не висвітлювалася.

informnapalm.org

На промисловому гіганті України ПАТ "Алчевський металургійний комбінат" і на території навколо нього активісти і раніше виявляли ворожу техніку і боєприпаси – як на території підприємства, так і на його складах. Також на полігонах біля міста постійно проводяться навчання окупаційних військ РФ.

informnapalm.org

Супутникові знімки зафіксували кілька скупчень військової техніки російських бойовиків. "Це всього лише крапля, яка "засвічена" ззовні, страшно уявити, скільки всього заховано різного озброєння, військової техніки та боєприпасів у виробничих приміщеннях цього підприємства", – підкреслюють активісти.

informnapalm.org

Нагадаємо, зараз бойовики активно вдають процес відведення техніки, однак насправді лише змінюють її розташування.

Попередній матеріал
Російським військовим на Донбасі висунули умову, за якої вони можуть повернутися в РФ - Тимчук
Наступний матеріал
У п'ятницю в Україні знову дощитиме
Теги:
Loading...