Яндекс

"Яндекс" випадково "засвітив" базу російських окупаційних військ біля Широкиного

Експерти з групи InformNapalm виявили базу окупаційних військ РФ під Широкиним за допомогою російського сервісу "Яндекс.Карти".

Як зазначають активісти на своєму сайті, міжнародною командою InformNapalm.org знайдені фотографії, які зафіксували скупчення бойової техніки окупаційних військ Росії в селищі Безіменне Новоазовського району, розташоване в 8-ми кілометрах від села Широкиного.

Звіряючи фотографії з місцевістю, було виявлено, що в сервісі "Яндекс.Карти" відбулося вдале оновлення супутникових знімків, на яких виявилась база російсько-терористичних військ на території агроцеху № 5 ДП "Ілліч-Агро Донбас" в селі Безіменне, де також розташована велика вишка зв'язку і передавач українського мобільного зв'язку. "Загалом, дуже гарне місце для розміщення військової бази" – зазначають автори повідомлення.

У повідомленні зазначено, що 20 квітня 2015 року аеророзвідка полку "Дніпро-1" оприлюднила відео з безпілотника, де було зафіксовано скупчення російської військової техніки окупаційних військ Росії в селищі Безіменне Новоазовського району, на території цього ж агроцеху № 5.

Експерти підсумували: "Як бачимо, місце вже насиджене і постійно використовується для розміщення різної військової техніки окупаційними військами Росії. Швидше за все, на цій базі сьогодні під відкритим небом розташовано мінімум техніки, інша ж просто захована в сараях, гаражах, корівниках, у різних виробничих приміщеннях, загалом – скрізь, де тільки можна, але далі від очей ОБСЄ та найголовніше – від очей української аеророзвідки. І чесно зізнаємося, така ситуація по всіх окупованих територій Донбасу".

InformNapalm.org опублікував низку фото, де об’єкти із супутникового знімку співставлені із традиційними фото терористів із соцмереж на цій же базі.

Попередній матеріал
За кілька днів через військові дії із Алеппо втекли 35 тисяч сирійців
Наступний матеріал
Павленко: Експорт українських аграрних продуктів до РФ впав у 4 рази
Теги:
Loading...