5.ua

Якщо Путін залишить Донбас, це відкриє перспективу необхідності його виходу з Криму – експерт

Президент Російської Федерації не готовий завершити конфлікт на Донбасі, адже це відкриває перспективу виходу з окупованого Криму, вважає експерт.

Про це в ефірі "5 каналу" в п’ятницю, 2 жовтня, заявив голова ради Лабораторії законодавчих ініціатив Ігор Когут.

З його слів, вибори на тимчасово окупованих територіях Донбасу не зупинять конфлікт, лише можуть призвести до замирення.

"Ми чудово розуміємо, що навіть цими виборами (на тимчасово окупованих територіях Донбасу – 5.ua) не вичерпається ця історія. Тому що Путіну не потрібен ні холодний мир, ні тут чого особливо не потрібно. Йому потрібна нестабільна країна, та, яка не має можливості розвиватися. Це (вибори на Сході України – 5.ua) може замирити нас, може привести до зупинки стрілянини. Але чи дасть нам це можливість розвиватися, будувати якимось чином мирний процес на Донбасі?", -  заявив Когут.

На думку експерта, Путін не готовий залишити Донбас: "Якщо Путін відмовиться, якимось чином дасть ту слабину, то очевидно, що наступною буде історія Криму. Якщо він виходить з Донбасу, це відкриває можливість, перспективу необхідності його виходу з Криму. Навряд чи на сьогодні на це він готовий". 

Нагадаємо, нещодавно в ефірі "5 каналу" журналіст Віталій Портніков заявив, що Путін піде на створення квазідержавних утворень на окупованих РФ територіях. 

Попередній матеріал
Стівен Гокінг заявив, що за 100 років людство поневолять комп’ютери або прибульці
Наступний матеріал
На Донбасі продовжує тривати перемир'я – Стельмах
Теги:
Loading...