5 канал

Вже понад рік для НАТО немає таємниці, хто воює на Донбасі - експерт

НАТО не має жодних зобов'язань перед Україною щодо захисту території.

Про це в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе" заявив голова Фонду "Майдан закордонних справ" Богдан Яременко. "НАТО висновки зробило. НАТО - це військово-політична організація, де сидять експерти, які бачать реальну ситуацію. Вже понад рік для НАТО немає ніякого секрету, немає таємниці в тому, хто воює в Україні, як воює, яким чином", - сказав він.

Експерт також додав: "Будь-яка велика організація потребує часу на засвоєння інформації, на аналіз виготовлення якогось плану дій. Цей план вже реалізовується в НАТО. Ми бачимо створення Центрів управління в Східній Європі НАТО, яких не було до цього. НАТО пересуває підготовку війни на схід, тобто ближче до кордонів України. Ми бачимо розгортання військових підрозділів. ... НАТО вже давно зробило правильні висновки і рухається в правильному напрямку".

За словами Яременка, на сьогодні НАТО не має жодних зобов'язань щодо захисту української території. "НАТО дуже активно працює на території національних держав, тому давайте не забувати, що ми поки що не член НАТО, і НАТО не має ніяких зобов'язань перед нами по захисту нашої території...так ось в країнах-членах йде дуже активна дієва підготовка до відбиття можливої агресії з боку Російської Федерації", - наголосив він.

Нагадаємо, сьогодні, 22 вересня, Україна і НАТО підписали низку документів про співпрацю.

Попередній матеріал
Матіос опублікував запис розмови затриманого за контрабанду офіцера
Наступний матеріал
Столтенберг: НАТО буде надавати Україні ще більше підтримки
Теги:
Loading...