5.ua

Визволені з ворожої неволі бійці прибули до Києва

Четверо українських бійців, звільнені напередодні з неволі бойовиків, побачилися зі своїми рідними

Визволені з ворожого полону солдати 53-ї бригади Вадим Кирпиченко, 28-ї Сергій Гарнага, боєць 1-го батальйону тероборони "Волинь" Сергій Дмитрук та Олександр Макух з 40-го батальйону "Кривбас" приїхали до Києва на медичне обстеження, а вже після цього вирушать додому. Напередодні їх обміняли на шістьох осіб, які допомагали бойовикам, проте не вчиняли тяжких злочинів.

Звільнені бранці поділились своїми емоціями з "5 каналом". "Свято на душі, коли бачиш рідних. Це ейфорія. Та це не передати словами", - каже воїн "Кривбасу" Олександр Макух. Йому вторить його мати, Алла Макух: "У мене емоції зашкалюють, я дуже рада нарешті його обняти, знати, що він на свободі".

"Серце ну просто виривається. Дуже чекали", – каже Наталія Скакун, сестра Вадима Кирпиченка. Сам Вадим зазначив, що досі не вірить, що повернувся.

"Радість, що вже зустрів жінку, що вже вдома, можна так сказати. Звісно, ще не вдома, до Луцька далеко, але вже на Україні, на вільній Україні", – розповів Сергій Дмитрук.

"Я вже рік чекав на цю зустріч ось маленька дочка, сь моя найстарша дочка, ось дружина. Ось ми тут нарешті зустрілися", – зазначив ще один боєць, Сергій Гарнага.

За даними Центру звільнення заручників при СБУ, у полоні бойовиків на непідконтрольних Києву нині територіях та у російських в'язницях перебувають іще 133 українці. Перемови про їхнє звільнення тривають.

Попередній матеріал
Синоптики попереджають водіїв про погіршення погодних умов
Наступний матеріал
Стало відомо, хто поїде на Євробачення від України
Теги:
Loading...

Геращенко: Після Мінська припинилися катування українських заручників

Як обмінювали полонених: 4 українці визволені

Кучма сподівається, що процес обміну полоненими розблоковано

Геращенко: Бойовики погрожують застосувати до українських полонених смертну кару