визволення з полону 5.ua

Визволені з полону бойовиків співробітники ДАІ Донецької області повернулися в Маріуполь

  Віталій Балбек і Олексій Кобзар пробули в полоні 19 днів.

  Про це повідомив керівник донецької обласної міліції В'ячеслав Аброськін у своїй сторінці на Facebook. З його слів, Віталій Балбеков і Олексій Кобзар були у полоні 19 днів. Нині їх вивели за штат для переатестації. З ними працюватимуть психологи, а також проведуть перевірку на детекторі брехні.

  "Навіть фашисти в роки другої світової війни вели себе набагато гуманніше, ніж колишні наші співгромадяни, що стали злочинцями в складі НЗФ (незаконних збройних формувань – ред.)", - зазначив Аброськін про те, що чоловікам довелося пережити в полоні.

  З його слів, на наступний після затримання день бойовики ДНР вивезли їх трьох, в тому числі і знайомого Германа Сальникова, під Єленівку з метою розстрілу. "Спочатку стріляли в Германа, поранили, після цього підійшов до нього один з бойовиків і добив ударом шаблі в спину. Відомо, що пізніше тіло Германа в одному з моргів упізнав його батько. Потім наших співробітників ДАІ назад відвезли до Донецька", - написав Аброськін.

  Там їх били колишні товариші по службі, наполягали на публічному визнання ними того, що "міста молодої республіки розстрілюють фашисти хунти", а також пропонував стати "співробітниками ДАІ поліції ДНР".

  Крім того, терористи говорили, що єдиним способом вижити для Балбекова і Кобзаря - це зробити на камери заяву про перехід в поліцію "ДНР". "Перед початком прес-конференції їм видали форму української міліції. Після спілкування з "журналістами ДНР", з їх слів, вони були відпущені і потім вже через територію Росії за допомогою нашого консульства в РФ, через контрольований нами ділянку державного кордону, повернулися в Україну", - додав Аброськін.

  Попередній матеріал
  Під Маріуполем тракторист підірвався на міні
  Наступний матеріал
  Стрілянина в Мукачевому: загинув один цивільний
  Теги:
  Loading...