mediarnbo.org

Висоти, які зайняли сили АТО після нічних боїв, дозволяють контролювати територію ледь не до кордону - Міноборони

Артилерію для знищення наступаючих на Старогнатівку терористів сили АТО підтягали до лінії зіткнення, попередньо повідомивши про це ОБСЄ.

Про це в ході програми "Погляд" на "5 каналі" заявив директор Департаменту соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України Валентин Федічев.

"Розвідка вичислила зосередження сил бойовиків. Ми знову, як і у випадку Мар'їнки, звернулися до ОБСЄ і сказали, що є загроза життю наших бійців. І привели аргументи. А тому застосування артилерії, вважаємо ми, це був закономірний і обговорений з ОБСЄ засіб захисту", - твердить представник Міноборони.

За його словами, взяття під контроль висот має стратегічне значення для АТО.

"Наступ було відбито, передовсім завдяки застосуванню артилерію, яка була завчасно підведена до рубежів, а потім, коли супротивник поніс втрати і почав відступати, ми на його плечах повернули трошки тієї території, яка нам належить – головне, що це – висоти, що контролюють всю територію, ледь не до російського кордону", - каже Федічев.

Нагадаємо, сьогодні вночі відбулись потужні бойові зіткнення між силами АТО та російсько-терористичними підрозділами біля Новоласпи та Старогнатівки.

Президент України Петро Порошенко доручив поінформувати представників місії ОБСЄ, і через СЦКК - представників Російської Федерації про порушення Мінських домовленостей з боку проросійських бойовиків через бої під Старогнатівкою.

Попередній матеріал
ЦВК просить ВР невідкладно визначити перелік населених пунктів Донбасу, в яких не проводитимуться вибори
Наступний матеріал
Український префект, за французьким зразком, буде незалежним від політики – польський воєвода
Теги:
Loading...