gazetavv.com

Волонтери запустили курс із навчання підривників

  Волонтери "Повернись живим" запустили курс із навчання саперів.

  Про це на сторінці організації у Facebook написав очільник волонтерської групи Віталій Дейнега. З його слів, волонтери розпочинають роботу з навчання саперів-підривників і розвідників на конвеєрній основі.

  "Ми беремося за навчання саперів-підривників і розвідників на конвеєрній основі. Сьогодні закінчується перший такий курс. 17-й батальйон тепер може спати спокійніше, горлівські сепари - ні. Інструктор навчив розвідників і саперів, проїхав по позиціях і вже готує рекомендації з використання мінних полів", - пише Дейнега.

  За словами волонтера, бійці два тижні навчилися працювати з усім, що є на складах: різні типи мін, вибухівки, детонатори, машинки і системи управління. "Тепер вони набагато краще вміють: знешкодити чужу міну та поставити свою, задокументувати мінне поле і знищити снаряд, що не розірвався. Завтра інструктор повернеться до Києва, і ми обговоримо з ним деталі, попрацюємо над помилками, доопрацюємо курс і візьмемося за наступний батальйон", - додав він.

  Програма з підготовки саперів із бійців 17 батальйону, за даними "Повернись живим", буде коштувати до 120 тис. грн. "Це щупи, "кішки", ножі, інструменти, радіодетонатори і багато іншого. Після цього ми візьмемося за наступних. Зараз переговори йдуть з другим батальйоном 95-ї бригади та іншими", - ідеться в повідомленні.

  Попередній матеріал
  Найбільше киян хвилюють проблеми корупції, якості ЖКП та квартирних крадіжок - дослідження
  Наступний матеріал
  МЗС відкрило відкритий доступ до документів про участь України у заснуванні ООН
  Теги:
  Loading...