Facebook / Повернись живим

Волонтери забезпечили лікарню Сєвєродонецька новим обладнанням

Волонтери благодійного фонду "Повернись живим" закінчили формування третього резервного складу і оснастили відділення травматології сучасним інструментом та обладнанням.

Про це на офіційній сторінці організації у Facebook повідомила волонтер Оксана Акопова.

"П'ять хвилин тому виїхали з Сєвєродонецька. Закінчили формування третього резервного складу і оснастили відділення травматології сучасним інструментом та обладнанням. Хірурги в захваті від медичної пили з набором пластин. Від лікарів величезна Подяка народу України - хто допомагав по 50, 100, 1000 і 100 000 грн для медицини. Повірте, кожна гривня - це внесок у здоров'я наших хлопчиків, поранених у боях. Такий важливий проект зробили завдяки вашій допомозі і довірі", - пише Оксана Акопова.

Слід зазначити, що сьогодні волонтери відвідають також лікарні в містах Новоайдар і Старобільськ, де відвантажать нове обладнання.

Волонтери фонду "Повернись живим" дякують всім українцям за надані кошти, та наразі вони уже мають нову мету: "Наша поточна ціль: 26 навігаторів для для третього полку спеціального призначення. Ціна питання: 6996 $", - йдеться у повідомленні.

Попередній матеріал
Радник Авакова: Поліція у нас красива, європейська, а от країна – ще ні
Наступний матеріал
Турчинов: Україна проявила ініціативу щодо створення трибуналу для розслідування справи про збитий Boeing
Теги:
Loading...