mil.gov.ua

Волонтери розпочинають проект із психологічної підтримки бійців АТО

  Волонтери "Повернись живим" разом із "Психологічною кризовою службою" розпочинають спільний проект із психологічної підтримки та реабілітації бійців Антитерористичної операції.

  Про це йдеться на сторінці у Facebook благодійного фонду допомоги армії "Повернись живим".

  "Ми візьмемо два батальйони: один десантний і один мотопіхотний, і почнемо професійно їх супроводжувати від полігону до демобілізації", - зазначається в повідомленні. Фінансування і організацію проекту забезпечуватимуть волонтери, а з бійцями безпосередньо займатиметься "Психологічна кризова служба".

  "Ми хочемо показати ефективність цього підходу і через кілька місяців почати отримувати гранти на психологічну підтримку нашої армії, а з часом зробити це нормою на державному рівні, як це відбувається в усіх країнах, які вже навчилися воювати: Штати, Ізраїль, Франція", - підкреслюють волонтери.

  Проект має на меті допомогти бійцям виконувати свій обов'язок. Також передбачається проведення необхідної роботи для підтримки військовослужбовців у найбільш складні моменти: "За часів перепочинків не допустити внутрішньогрупової агресії та алкоголізації. А по поверненню - допомогти стати новою елітою нашої нації і не опуститися до криміналу або алкоголізму".

  Як повідомляв 5.ua, в Україні впроваджується психологічна реабілітація учасників АТО, досвіду якої держава ще не мала. 

  Попередній матеріал
  Петиція про зменшення кількості нардепів у ВР зібрала більше 25 тис. потрібних підписів
  Наступний матеріал
  Кіберполіцейськими за 18 годин набору забажали стати вже понад 3,3 тис. громадян - новий рекорд
  Теги:
  Loading...