Facebook / Народний проект - Всеукраїнський центр волонтерів

Волонтери передали українським пілотам розвантажувальні жилети власної розробки

Вітчизняні "лицарі повітря" отримали 150 спеціальних жилетів.

Минулого тижня волонтери "Народного проекту" (Peoples projeсt) передали розвантажувальні жилети для пілотів вертольотів 11-ї окремої бригади армійської авіації в Херсоні. На 150 комплектів розвантажень витратили 111 тис. грн.

Завдяки вашій підтримці проекту "Народний пілот" льотчики тепер матимуть можливість успішно виконувати завдання. Розвантаження (або "спецжилет") входить у штатне обмундирування льотчика. Воно має ефективно розміщувати на собі зброю, документи і засоби зв'язку. В разі ускладнення ситуації – аварійної посадки – пілот матиме при собі все необхідне. Також він за нагальної потреби легко скине розвантажувальний жилет з озброєнням і зможе удавати цивільного. Як показує бойовий досвід, саме такі нештатні моменти особливо важливі – вони мають ціну життя льотчика.

Зараз авіація старанно тренується й готується до бойових вильотів. Здається, що в умовах закритого повітряного простору в зоні АТО вертолітникам нема чим зайнятись. Насправді, пілоти підіймають техніку в повітря для термінової евакуації поранених, висадки десанту на місце бою чи розвідки.

Тож і в розвантажувальних жилетах пілоти мають постійну потребу. Міноборони планує чергову поставку захисту для пілотів не раніше 2016 року. "Звісно, всі чекатимемо, що авіацію оснастять всім необхідним, але критичний момент може настати вже завтра. Ворог активно повертає техніку на позиції, хлопці гинуть кожного дня. Війна триває й не затихає ні на день", – застерігають волонтери.

Про боєздатність екіпажу волонтерам розповів пілот Василь: "Прогрес зараз, звісно, очевидний. Ще рік тому в нас виникало багато проблем внаслідок відсутності достойної екіпіровки льотчиків. В нас було багато втрат, в нашій льотній сім'ї. Якість захисту була просто жахлива".

За словами бойового пілота, йдеться саме про нестачу пасивного захисту: "Це бронежилети і розвантажувальні жилети. Так як наші вертольоти літають на низьких висотах, їх легко вразити стрілецькою зброєю, чим неодноразово й користувались терористи. Коли вертоліт заходить на посадку, при обстрілі кулі попадали як у техніку, так і в екіпаж. Внаслідок слабкого рівня захисту бронежилети пробиваються, куля вражає життєво важливі органи… Декілька машин ми вже втратили, з членами екіпажу. Не хотілось би знову зіткнутися з випадком, що через поганий захист гинуть люди".

Подробиці можна побачити у відео волонтерів:

У "Народному проекті" підкреслюють – виростити льотчика коштує неймовірно дорого. Вертольотів в Україні небагато, їх вартість для країни також дуже висока. Від правильного екіпірування пілота залежить безцінне життя людини і професійного воїна. "Тож включаємось в роботу і підтримуємо діючі термінові проекти!" – закликають активісти.

ПриватБанк для переказу у гривнях

Миколаївський обласний благодійний фонд “РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД БЛАГОЧЕСТЯ”

ПАО КБ ПриватБанк

ОКПО: 36143302

МФО: 326610

Рахунок: 26008053219521

Призначення платежу: Благодійний внесок. Польові бліндажі

 

SWIFT-переказ у USD

BENEFICIARY: Charitable Foundation BLAGOCHESTA

Account: UA803266100000026009053209659

Bank of beneficiary: Privatbank,Ukraine

Swift code: PBANUA2X

Intermediary bank: JP Morgan Chase Bank, New York

Swift code: CHASUS33

Correspondent account: 001-1-000080

Description: Donation for “People’s Blindage” project

 

SWIFT-переказ у EUR

BENEFICIARY: Charitable Foundation BLAGOCHESTA

Account: UA413266100000026009053206287

Bank of beneficiary: Privatbank,Ukraine

Swift code: PBANUA2X

Intermediary bank: Commerzbank AG,Germany

Swift code: COBADEFF

Correspondent account: 400 8867 00401

Description: Donation for "People’s Blindage" project

Попередній матеріал
Яресько запропонувала списати частину валютних іпотечних кредитів
Наступний матеріал
В Одесі демонстранти вимагають покарати міліціонерів, які розігнали місцевий Євромайдан
Теги:
Loading...