два автоматизовані ліжка для тяжко поранених 5.ua

Волонтери передали Київському військовому госпіталю два автоматизовані ліжка для тяжко поранених

Київському військовому клінічному шпиталю військові аташе України передали два автоматизовані ліжка для тяжко поранених пацієнтів, які не можуть самостійно рухатися.

Гроші на обладнання збирали волонтери в Україні та за кордоном. Близько 30 фахівців із питань оборони при посольствах України у європейських країнах відвідали столичний шпиталь зокрема й для того, щоб дізнатися, які потреби мають поранені воїни. В подальшому цю інформацію аташе обіцяють донести до керівництва країн, де вони проходять службу, та до представників українських діаспор.

"Після ознайомлення з повним списком потреб Київського військового госпіталю отримані потреби будуть передані нашим іноземним партнерам для опрацювання постачань до України як гуманітарного вантажу. Крім того, з хлопцями поспілкувався особисто, і в разі необхідності ліки, ще щось, те, що в Україні є недосяжним, їхні прохання будуть передані українській громаді", - повідомив аташе з питань оборони при посольстві України у Чеській республіці Сергій Москалюк.

Нагадаємо, 12 жовтня у Дніпропетровську волонтери передали опіковому центру апарат ультразвукової діагностики.

Попередній матеріал
Кількість загиблих на затонулому катері "Іволга" зросла до 17 осіб
Наступний матеріал
Терористи продовжують порушувати умови відведення зброї - Лисенко
Теги:
Loading...