Facebook / Народний проект - Всеукраїнський центр волонтерів

Волонтери будують бліндажі посиленої конструкції для десантників у зоні АТО

Активісти волонтерської групи "Народний проект" продовжують будувати "Бліндажі 2.0" спеціальної посиленої конструкції для десантників 81-ї бригади ЗСУ.

Волонтери "Народного проекту" (People’s Project) пояснюють: потребу у бліндажах на передовій неможливо переоцінити – адже це саме та фортифікаційна споруда, яка рятує бійців від вибухів, куль та уламків. До того ж, польовий бліндаж забезпечує відпочинок особового складу в зоні бойових дій. На папері зараз триває перемир’я, але по факту – обстріли з боку ворога не припиняються.

"Тому, поки цей вогонь ведеться в меншій мірі, ніж це було раніше, ми не втрачаємо часу та забезпечуємо наших захисників з 81-ї бригади надійними укріпленнями. До того ж, на вулиці вже доволі холодно, і наші хлопці, завдяки вашій підтримці проекту "Польові бліндажі" будуть в безпеці й теплі" – кажуть активісти.

Окрім збору коштів на бліндажі та їх безпосереднє будівництво, волонтери влаштували бійцям майстер-клас із встановлення таких фортифікацій. Тепер розвідки з упевненістю можуть приступити до монтажу наступних бліндажів для десантників (4+4), заздалегідь продумавши місце і локацію укріплень.

Подробиці поточних проектів групи "Народний проект - Всеукраїнський центр волонтерів" можна дізнатись на їхньому сайті та на сторінці у Facebook.

Попередній матеріал
Не можна розмінювати Україну на Сирію – Туск
Наступний матеріал
У Канаді міністром торгівлі стала українка за походженням Христя Фріланд
Теги:
Loading...