5.ua

Волонтер: Українська військова форма – дуже низької якості

Військовий одяг, що надається підрозділам ЗСУ Міністерством оборони, є доволі низької якості.

Про це сьогодні, 14 жовтня, в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе" розповів координатор ГІ "Повернись живим" Віталій Дейнега.

"Міністерство оборони (я в цьому переконаний, тому що перевірив кілька разів) дійсно забезпечить усіх зимовою формою. Берці зимові більш-менш непогані, форма – не годиться нікуди. Мінус 10 – і вже в ній буде холодно, а якщо це снайпер або розвідник, тобто людина, яка має лежати – це край. Я знаю дуже багато військових, які жодного дня за рік в АТО не носили української форми, тому що вона дуже низької якості і вона лишилася низької якості, на жаль, незважаючи на те, що нам кажуть Міноборони", - пояснив він.

Волонтер переконаний, що одягати на зиму українських військовослужбовців будуть їхні родичі і небайдужі громадяни: "Насправді по зимі – тут усі сподівання на людей, на родичів самих військових, які будуть допомагати і на людей, які будуть якось через волонтерів допомагати тим чи іншим частинам".

Дейнега також підкреслив: "Зараз просто шкода, що багато волонтерських організацій зараз закриваються, тому що дуже впали надходження і війни теж, наче, нема, а зима є, і 72 тисячі людей будуть стояти в зоні АТО". 

Нагадаємо, сьогодні директор Департаменту соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України Валентин Федічев сказав, що Збройні сили Україні повністю забезпечені зимовим одягом.

Попередній матеріал
"Ми не дозволимо Росії знущатися над нами" – прем’єр Австралії
Наступний матеріал
Волонтери створили кліп до Дня захисника України (відео)
Теги:
Loading...