5.ua

Волонтер: Суд над ГРУшниками має бачити весь світ, щоб довести справу до логічного кінця – трибуналу над Путіним

Суд над російськими ГРУшниками Александровим і Єрофеєвим повинен продемонструвати світові участь Росії у збройному протистоянні на Сході України.

Про це в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе" заявив журналіст і волонтер Віктор Майстренко.

"Потрібен суд, треба щось громадськість не тільки українська (ми в Україні всі знаємо, що агресія з боку Росії), щоб це бачив весь світ, щоб це бачила Європа, Америка, щоб це бачила Росія. І тоді цілком можливо, що вийде все-таки нинішню ситуацію довести до логічного кінця – до трибуналу над Путіним", - наголосив він.

Також Майстренко вважає, що російські військові почнуть відмовлятися від своїх попередніх свідчень.

"Хочеться сподіватися, що суд завершиться вироком. Зараз це, напевно, чи не єдиний шанс для того, щоб зафіксувати саме порушення з боку Росії, що це російські військовослужбовці. Зараз, я припускаю, що будуть триматися і Александров, і Єрофеєв цієї теми, що вони ні до чого – зараз знову може розкажуть, що за грибами ходили чи ще щось, будуть відмовлятися від своїх свідчень, які давали раніше", - додав волонтер. 

Нагадаємо, сьогодні відбулося перше слухання справи затриманих російських ГРУшників. Голосіївський районний суд Києва своєю ухвалою направив матеріали кримінальної справи за обвинуваченням ГРУшників Євгена Єрофєєва і Олександра Александрова до Апеляційного суду Києва.

Попередній матеріал
NASA показало знімок спалаху на Сонці
Наступний матеріал
Активісти блокади Криму пропонують окупантам гумконвої з їжею в обмін на політв'язнів
Теги:
Loading...