Facebook / Цви Ариели

Волонтер розповів, як проходять тренування нової піхотної бригади Нацгвардії за стандартами НАТО

  Закінчився перший тиждень тренувань молодших командирів і помічників інструкторів нової Бригади легкої піхоти Національної гвардії України.

  Про це на своїй сторінці у Facebook написав волонтер Центру підготовки "Патріот" Цві Аріелі.

  "Ми знаходимося в постійній взаємодії з місією НАТО, військовими аташе країн НАТО і "Великої сімки", і все з тією метою, щоб в Україні була створена вперше за її історію піхотна бригада за досвідом країн, що мають сильні і сучасні армії. Для цього ми залучаємо всі сили і засоби. Ми сподіваємося на допомогу НАТО. Залучати будемо намагатися російськомовних інструкторів з-за кордону і з України, тому вважаємо дуже важливим знання мови і ментальності для досягнення успіху в навчанні", - написав він.

  За словами волонтера, за час навчань буде пройдено базову піхотну тактика дій на відкритому просторі, а також у лісі - переміщення і реагування на контакт.

  "Для занять ми отримали десятки тисяч патронів, БТР, вертоліт. Ведуть курс три інструктори, які проходили службу в різних піхотних підрозділах Цахала. Крім піхотної тактики, в рамках піхотного розділу крав маги, даються вправи на включення контрольованої агресії, зниження впливу таких психологічних реакцій, як тунельний зір і слух, тахіпсіхія та ін. А головне, що кожен командир вчиться методичним прийомам проведення занять з бійцями", - додав Аріелі.

  Він також додав, що у кінці курсу буде проведено тренування, де будуть з'єднані різні елементи підготовки: розвідка і пошукові дії, штурм і протизасідкові заходи. "Нас відвідають військові аташе країн НАТО", - наголосив волонтер.

  Попередній матеріал
  У Кривому Розі втретє відбулося народне віче проти фальсифікацій на виборах
  Наступний матеріал
  У Сирії місцеве населення формує загони для підтримки військових у боротьбі з "Ісламською державою"
  Loading...