допомога_Вінниця 5.ua

Вінницькі благодійники передали понад три тонни гумдопомоги для бійців АТО

  Вінницькі волонтери назбирали понад три тонни гуманітарної допомоги для бійців, які служать у зоні конфлікту на Сході України.

  Теплі речі, воду та харчові продукти небайдужі містяни приносили волонтерам упродовж місяця. Окрім того, демобілізовані бійці передали активістам триметровий дубовий хрест. Зробили його власноруч, щоб вшанувати пам'ять полеглих героїв.

  На ньому встановили табличку з прізвищами бійців, які загинули 8 грудня поблизу Пісків на Донеччині. Хрест планують поставити на місці, де полягли вінничани. Допомога приїде на Схід до військовослужбовців уже завтра.

  "8 грудня 2014 року у жорстоких боях загинули мої хлопці, мої побратими. Хочемо їх вшанувати пам'ятним хрестом, бо війна колись закінчиться , а місце все-таки святе", - говорить військовослужбовець ЗСУ "Дикий".

  "Хлопцям важливо, що їх не забувають, що вони стоять на стражі миру для всіх. І саме важливо, щоб хлопці відчували турботу, що це потрібно комусь, а не те що їх забрали на мобілізацію, і вони там стоять", - зазначив волонтер Юрій Тира.

  Нагадаємо, 16 жовтня фермери-волонтери із Бобринецького району Кіровоградської області передали два позашляховики для українських військовослужбовців.

  Попередній матеріал
  Найближчими днями в Україні триматиметься плюсова температура
  Наступний матеріал
  В Україні вперше побудували бойовий катер без радянського доробку – експерт
  Теги:
  Loading...