капелан 5.ua

Військових капеланів мають офіційно оформити до складу війська

  Про це повідомили на Міжнародній конференції, яку проводять зараз на базі військової частини Національної гвардії у Нових Петрівцях.

  На обговорення приїхали священики різних конфесій із різних країн, зокрема з Латвії, Литви та Польщі. Конференція триватиме два дні. Організували зустріч в межах співпраці України з НАТО.

  Серед основних завдань зустрічі - спільно розробити єдину концепцію як допомогти військовим різних армій у зоні бойових дій. Участь у конференції взяли і високопосадовці, радник міністра оборони Польщі та секретар РНБО України. Олександр Турчинов повідомив, що нині в Україні працюють близько 200 військових капеланів.

  "Співпраця Міноборони Польщі з Національною гвардією України у самих головних речах. Розмова про те, яка роль і яка відповідальність військових капеланів у Збройних силах і в Нацгвардії", - сказала радник міністра оборони Польщі Агнешка Магджак-Мишевська.

  "Сьогодні ми ставимо задачу перед Збройними силами, перед Національною гвардією, перед прикордонниками, щоб ця система була не факультативна, а організована, а саме, щоб була організована капеланська служба", - зазначив Турчинов.

  "Спілкувалися, відпочивали, посміхалися. Потім служили службу, сповідали, бо після бою, особливо після аеропорту, там у багатьох дуже наболіле серце, після вбивств, які вони бачили", - говорить отець Максим.

  Нагадаємо, з початку листопада всійськові капелани інформуватимуть мешканців Донбасу про мінну небезпеку.

  Як повідомляв 5.ua, на початку жовтня зі столиці в зону бойових дій на чергову ротацію відправилися капелани. Перед поїздкою військові священики пройшли підготовку, їх навчили військової тактики, психології та першій допомозі.

  Попередній матеріал
  З ДФС звільнили понад 1,5 тис. керівників – Насіров
  Наступний матеріал
  Apple повідомила про рекордну виручку за всю історію існування компанії
  Loading...