5 канал

Військовий експерт: Російські окупанти на Донбасі мають проблеми з фінансуванням

На сьогодні бойовики так званих "ДНР" та "ЛНР" мають труднощі із фінансуванням і матеріально-технічним постачанням.

Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" повідомив експерт з військових питань Костянтин Машовець.

"За нашими даними, особливих змін в угрупуваннях російських військ не відбувається: їхня чисельність то зменшується, то збільшується. Загалом залишається на одному рівні ... їх приблизно там зараз на Донбасі близько 7-8 тисяч", - сказав він.

Відповідаючи на запитання, чи змінилася ситуація в "ДНР" та "ЛНР" через усунення куратора Владислава Суркова, експерт сказав про таке:

"З точки зору морально-психологічного стану бойовиків там є зміни: там в них, дійсно, є труднощі з фінансуванням, розміром матеріально-технічного постачання, трохи змінилися ліміти на поставки боєприпасів, палива. Загалом зміни є", - зазначив Машовець.

Нагадаємо, про скорочення виплат бойовикам окупаційних військ на Донбасі раніше повідомляла українська військова розвідка. За даними вітчизняного ГУР, це спричинило хвилю дезертирства і рапортів на звільнення. Два дні тому в Донецьку "республіканська гвардія ДНР" навіть вийшла мітингувати – найманці вимагали обіцяних грошей.

Попередній матеріал
Аваков призначив керівника патрульної служби України
Наступний матеріал
"Ісламська держава" використовувала хімічну зброю – доповідь ОЗХЗ
Теги:
Loading...