5.ua

Військові у зоні АТО можуть відкривати вогонь, якщо є загроза їхньому життю – Порошенко

  Ситуацію на Сході загострюється.

  Військові у зоні АТО мають право відкривати вогонь на ураження, якщо є загроза їхньому життю. Про це під час засідання РНБО заявив Президент України. За словами Петра Порошенка, такі дії є оборонними. І попри провокації бойовиків, Київ неухильно виконує Мінські домовленості задля встановлення миру.

  "Ситуація на Сході зараз має стійку тенденцію до загострення. Вчора і сьогодні з’явилися бойові зіткнення. Українські військові в умовах,  коли створюється небезпека їх життю , в умовах, коли вони є об’єктом нападу, мають повноваження і мають наказ відкривати вогонь на ураження", - заявив Президент.

  На засіданні Радбезу согодні розглядали видатки на оборону. За його підсумками РНБО рекомендувала закласти в держбюджеті на 2016 рік не менше 100 мільярдів гривень на такі потреби. Окрім того, в таємному режимі розглянули питання про невідкладні заходи з удосконалення системи протиповітряної оборони України та розбудови аерокосмічної розвідки.

  Нагадаємо, раніше сьогодні Президент заявив, що Росія не виконує взяті на себе в Мінську зобов'язання і повинна за це відповісти. 

  Попередній матеріал
  Життя на лінії вогню: жителі Мар'їнки ховаються від куль бойовиків
  Наступний матеріал
  Депутат від "Народного фронту" розповів, чому зрівняли ціни на газ для населення і підприємств
  Теги:
  Loading...