5 канал

Військові навчання, які почала Росія на кордоні з Україною, можуть бути загрозливими - Муженко

Російські війська переводяться в повну бойову готовність згідно з рішенням Путіна

Бойова готовність, яку сьогодні оголосила Росія для військ на кордоні з Україною, пов'язана з військовими навчаннями. Але це може бути загрозливим.

Так на дії країни-агресора відреагував начальник Генштабу Збройних сил Віктор Муженко. Він також додав, що на тимчасово окупованому Сході України перебуває близько семи тисяч російських військовослужбовців.

"Ми відповідно відреагували. Перевірка бойової готовності, як заявляють росіяни, пов'язана з підготовкою до навчань, які плануються на літо поточного року. Хоча це не знімає з нас відповідного реагування на ті всі загрози, які можуть виникнути в тому числі з відповідними перевірками бойової готовності російських військ, які знаходяться на східних або поблизу східних кордонів України", - заявив начальник Генштабу.

Нагадаємо, несподівану перевірку боєготовності розпочала Російська Федерація на межі з Україною. Як заявив міністр оборони Росії, з 5 години ранку війська Південного військового округу, окремі з'єднання Повітряно-десантних військ і військово-транспортної авіації переводяться в повну бойову готовність згідно з рішенням Путіна. А робиться це для того, пояснив Сергій Шойгу, щоб оцінити, чи готові російські солдати реагувати на кризові ситуації різноманітного характеру, зокрема терористичні загрози. У повідомленні також зазначено, що в анексованому Криму, зокрема у Севастополі та Феодосії, за тривогою підняли екіпажі десятка кораблів, крім того, у навчаннях задіяні 50 літаків військової авіації.

Попередній матеріал
Науковці просять Антикорупційне бюро розслідувати дії міністра культури Кириленка
Наступний матеріал
Меркель прибула до Туреччини, щоб узгодити план боротьби з нелегальними мігрантами
Теги:
Loading...

Начальник Генштабу: В окупованому Донбасі перебувають 7 тис. російських військових

У Донецьку помічені російські морські піхотинці, переодягнені у форму бойовиків "ДНР" - Тимчук

Розвідка: Населення окупованих територій Донбасу протистоїть мародерам з російської армії