inforesist.org

Від початку проведення АТО статус учасника бойових дій отримали 61585 військовослужбовців - Кушнір

  Приблизно 1400 посвідчень учасників бойових дій на Сході України за минулий тиждень видала спеціальна комісія Міністерства оборони.

  Про це повідомила речниця відомства Вікторія Кушнір. "Усього на даний час статус учасника бойових дій отримали 61 тис. 585 військовослужбовців та працівників ЗСУ, учасників проведення Антитерористичної операції", - зазначила вона.

  Вона також відзначила, що за час проведення Антитерористичної операції понад 7 тис. українських військових нагородили орденами та медалями. Із них 1300 отримали їх посмертно.

  Нагадаємо, нещодавно Президент України Петро Порошенко нагородив визволителів Слов'янська та Краматорська. З нагоди річниці звільнення від терористів цих міст глава держави вручив бійцям державні нагороди за мужність та героїзм. Президент висловив подяку воїнам і наголосив, що спільна мета українців - відновити територіальну цілісність країни. Порошенко також зазначив, що 4 липня - саме у день визволення Слов'янська та Краматорська - був похований проект так званої "Новоросії".

  Попередній матеріал
  У Бангладеш у тисняві загинули 17 людей
  Наступний матеріал
  Японія на чолі G7 обіцяє ще більше сприяти вирішенню проблем в Україні
  Теги:
  Loading...