Фото inforesist.org

В заручниках у бойовиків досі залишаються 129 українців – Ірина Геращенко

  Під час зустрічі у Парижі міністр закордонних справ України Павло Клімкін наполягатиме, щоб питання визволення з полону заручників було одним з пріоритетних

  129 українців і досі залишаються у полоні бойовиків. Про це у четвер, 3 березня, повідомила уповноважений президента з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях Ірина Геращенко. На своїй сторінці у Facebook вона написала, що сьогодні під час зустрічі у Парижі міністр закордонних справ України Павло Клімкін наполягатиме, щоб питання визволення з полону заручників було одним з пріоритетних.             

  "Ця тема буде також ключовою під час наступного раунду роботи гуманітарної підгрупи у Мінську (Медведчук, я, міжвідомчий центр СБУ відпрацьовуємо пропозиції задля звільнення наших героїв). На попередніх зустрічах у Мінську я передала ОБСЄ і РФ листи від мам і дружин заручників, їх звернення з вимогою негайного звільнення хлопців. І, звичайно, ми боремося за звільнення всіх українських героїв, що їх мордують в російських тюрмах", - повідомила Геращенко. 

  Нагадаємо, сьогодні з полону бойовиків було звільнено журналістку Марію Варфоломеєву, яку утримували в неволі 14 місяців. Для звільнення дівчини Президент помилував російського громадянина, якого сьогодні передали на окуповану територію. 

  Попередній матеріал
  Турчинов: Зустріч "нормандської четвірки" нічого не змінить
  Наступний матеріал
  У мережі запрацювала платформа для збору коштів на освітні проекти
  Теги:
  Loading...