glavnoe.ua

В Україні завершилася шоста хвиля мобілізації

  17 серпня завершилася шоста хвиля мобілізації в Україні.

  Це був останній мобілізаційний призов, затверджений Президентом. Проте про можливість нових хвиль уже попередили у Міноборони. Про це повідомили у прес-службі Генштабу Міноборони, передає видання "Преса України".

  Зазначається, що в указі глави держави йдеться про те, що цього року нової хвилі мобілізації не буде. Водночас заступник Міністра оборони України Петро Мехед заявив, що залежно від розвитку ситуації можлива сьома, восьма і дев'ята хвилі. За його словами, Генштаб станом на 11 серпня виходить на показник 50% комплектації особового складу.

  Незважаючи ні на що, запевнив заступник міністра, демобілізація буде проведена з дотриманням термінів. Міністерство оборони України працює над тим, щоб продовжити термін контракту та збільшити число контрактників у лавах ЗСУ.

  Нагадаємо, 11 серпня перший заступник начальника головного управління оборонного та мобілізаційного планування Генштабу ЗСУ Володимир Талалай заявив, що шоста хвиля мобілізації перетнула межу у 50% і продовжиться до 17 серпня.

  Попередній матеріал
  СБУ розпочала програму повернення на підконтрольну Україні територію учасників "ДНР/ЛНР", які покаялися
  Наступний матеріал
  У Волноваському районі запобігли контрабанді харчів
  Теги:
  Loading...