acebook.com/rnbou

В Україні створюються потужні підрозділи спецпризначення - Турчинов

  В Україні створюються потужні професійно підготовлені мобільні підрозділи спеціального призначення і швидкого реагування, що можуть дати відсіч як зовнішньому, так і внутрішньому ворогу.

  Про це повідомив секретар РНБО Олександр Турчинов сьогодні після військових навчань одного зі спецпідрозділів Національної гвардії на полігоні в Нових Петрівцях, передає прес-служба РНБО.

  "Росія веде проти нас жорстоку гібридну війну не тільки на полі бою. Не в змозі прорвати нашу оборону на фронті, вона закидає на нашу територію терористичні та диверсійно-розвідувальні групи, підтримує і стимулює бандитські та сепаратистські угруповання для дестабілізації ситуації в Україні, створення паніки та хаосу", - зазначив Турчинов.

  Він повідомив, що Рада національної безпеки і оборони поставила завдання зі створення та посилення в межах Національної гвардії численних підрозділів спеціального призначення "для швидкого та адекватного реагування на будь-яку внутрішню та зовнішню загрозу".

  "Саме на ці підрозділи покладатиметься завдання з нейтралізації, а за необхідності і знищення терористів, диверсійно-розвідувальних груп або озброєних бандитських угруповань", - додав Турчинов.

  Крім того, секретар РНБО повідомив, що у процесі реформування МВС у лавах Національної поліції буде створено шеститисячний Корпус оперативної раптової дії – "КОРД". Цей спецпідрозділ повинен професійно та якісно виконувати функції, які раніше покладались на такі підрозділи, як "Беркут", "Сокіл" та "Грифон".

  Як повідомляв 5.ua, Турчинов заявив, що в разі зриву РФ своїх зобов'язань Україна готова дати відсіч військовій агресії.

  Попередній матеріал
  На Одещині два суди впровадять систему "електронний суд"
  Наступний матеріал
  Космічний апарат NASA зробив знімок Землі з відстані 1 млн миль
  Теги:
  Loading...