трастові фонди НАТО 5.ua

В Україні розпочали роботу трастові фонди НАТО з логістики та медичної реабілітації

  Медичний проект вартістю понад два мільйони євро стартує на початку наступного року.

  Він розрахований на два роки і передбачає надання медичної допомоги та тривалих реабілітаційних послуг, зокрема, протезування українським військовослужбовцям. Проект із логістики та стандартизації триватиме три роки і коштуватиме понад чотири мільйони євро.

  Крім того, майже мільйон євро трастового фонду НАТО витратять на перезахоронення радіоактивних відходів. Відновлює Альянс і роботи з утилізації протипіхотних мін – за рік заплановано знищити близько 70 тонн боєприпасів.

  "У вересні 2014 року на саміті НАТО в Уельсі було вирішено розпочати виконання додаткових проектів у царині безпеки й оборони та поліпшення сумісності українських збройних сил зі збройними силами Альянсу. Такі зусилля реалізовуватимуться через створення п'яти проектів трастових фондів. Це поліпшення системи командування та зв'язку, кібербезпека, логістика і стандартизація, можливості для перенавчання колишніх військовослужбовців. Ми вважаємо, що ці проекти дуже важливі для галузі безпеки й оборони України", - зазначив директор Офісу зв'язку Альянсу в Україні Олександр Вінніков. 

  Нагадаємо, восени Павло Клімкін повідомляв, що НАТО відходить від концепції Офісу зв'язку в Україні і планує відкрити повноцінне представництво.

  Попередній матеріал
  Заарештованого в Криму українця засудили до 11 років позбавлення волі за "шпигунство"
  Наступний матеріал
  Прес-конференція керівництва Мінфінансів щодо проекту Державного бюджету на 2016 рік. Наживо
  Теги:
  Loading...