фото ТСН

В окупованому Луганську з колонії втекли п'ятеро засуджених за вбивство

  Подія сталася ще наприкінці минулого тижня, в ніч на неділю, але втікачів досі не спіймали.

  Про це на своєму сайті повідомляє голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль. 

  "Усі вони скоїли вбивства, у тому числі двох або більше осіб, із корисливих мотивів та з особливою жорстокістю. Вік утікачів – від 26 до 39 років, двоє з них родом з Одеської області, один із Краматорська (місто на контрольованій Україною частині Донецької області), один із Луганська, ще один – із Антрацита (місто на окупованій частині Луганщини)", - розповів Москаль.

  Також він зазначив, що повну відповідальність за утримання в'язнів та їх охорону несуть самозвані "республіки", які контролюють усі установи Державної пенітенціарної служби, що залишилися на окупованих територіях. За повідомленням, подія сталася наприкінці минулого тижня, в ніч на неділю. Жодного з утікачів поки не спіймали.

  Як повідомляє "Радіо Свобода", посилаючись на терористичні медіаресурси, шістьом засудженим вдалося втекти завдяки аварійним відімкненням електроенергії, після чого одного з них затримали, а інших досі шукають. 

  Як ми вже повідомляли раніше, 8 липня відбулася передача перших дев'яти українських засуджених з непідконтрольної Україні території Донецької області. 

  Попередній матеріал
  Виборчих блоків на місцевих виборах в Україні не буде – голова ВР
  Наступний матеріал
  У МВС розкрили подробиці викриття шахрая, який наживався на поранених бійцях АТО
  Теги:
  Loading...