62.ua

В окупованому Донецьку зник бензин – біля АЗС багатокілометрові черги (відео)

  Ще учора за бензином вишиковувались величезні черги, а сьогодні він зник остаточно. На АЗС залишився лише газ.

  У Донецьку практично зник бензин, передає міський сайт 62.ua. На АЗС, де він з'являється, тут же вишиковуються багатокілометрові черги.

  Сьогодні найбільш обговорюваною темою серед донеччан – так само, як і протягом останніх днів – залишається інформація про те, де можна заправити машину. Городяни кажуть, що сьогодні здебільшого на АЗС можна заправити машину газом за ціною 9,50 грн. Бензину ж немає.

  Донеччани пишуть у соцмережах: "На цирку чергу така, що на Золотому кільці пробка... Але вже закінчується, мабуть, раз зі стели цінник прибрали"; "На териконі по дорозі Мотель-Онкологія є 92-й (бензин – Ред.). Черга – машин 50".

  Вчора з'явилася інформація, що так званий "глава ДНР" Олександр Захарченко запевняє, що бензин почне надходити на АЗС окупованих міст Донецької області до кінця цього тижня. Він бідкався: "Скажу чесно, боротьба була жорстка. Довели до того, що палива взагалі немає (хто саме довів – "глава" чомусь не уточнює – Ред.)". Ватажок терористів пообіцяв: "Протягом 3-4 днів паливо повністю наситить весь ринок. Це перше. Друге: ціна за АІ-92 складе 17,95 гривень". З його слів, на паливному ринку окупованих територій незабаром все виправиться і з'явиться конкуренція між низкою нафтотрейдерів.

  Попередній матеріал
  Вчені пояснили унікальні здібності папуг до звуконаслідування
  Наступний матеріал
  Кучма: Змусити Росію піти з України - це завдання всього світу
  Теги:
  Loading...