62.ua

В окупованому Донецьку мітингували проти банкіра "сім’ї" Януковича

Люди мітингували проти збоїв у постачанні російського газу на окуповану територію, у яких звинуватили олігарха-утікача Сергія Курченка.

Як передає донецький сайт 62.ua, напередодні, 14 жовтня, в Донецьку відбувся мітинг, на якому люди висловлювали обурення і невдоволення злочинними, на їхню думку, діями олігарха Сергія Курченка, який одночасно із Януковичем утік до Росії, і зараз постачає звідти російський газ до міста через контрольований ним "Донецькоблгаз". ЗМІ нарахували приблизно шість сотень маніфестантів біля місцевого офісу компанії Курченка.

Характерно, що терористи "ДНР" ніяк не протидіяли мітингу, а сепаратистські ресурси активно його висвітлювали, тож він відбувався з відома ватажків "ДНР". За наявними даними, частину мітингувальників склали працівники газової сфери і підприємств, що постраждали від збоїв поставок газу. Учасники мітингу начебто звернулись до верховод так званої "ДНР" з вимогою припинити будь-яку співпрацю з фірмами Курченка і афілійованими з ними підприємствами через "саботаж постачання газом "республіки", влаштований олігархом". Журналісти іронізують: мовляв, у "ДНР" "відбулась еволюція - на зміну "Путін, введи!" прийшло "Курченко, віддай!"

62.ua

Конфлікт між колишніми однодумцями підтверджує і заява так званого "глави ДНР" Олександра Захарченка, який повідомив, що через дії Курченка тиск у магістральному газопроводі впав практично удвічі. Учасники сьогоднішньої акції побоюються, що це може призвести до катастрофічних наслідків взимку і значно ускладнити запуск опалювального сезону. Мітингувальники вважають, що такими діями олігарх Курченко намагається повернутися в бізнес Донбасу, шантажуючи мешканців окупованих територій. Тож вони вимагали не просто розслідування дій "банкіра сім’ї", а вжити всіх можливих заходів і "не допустити техногенної катастрофи", зазначають у повідомленні.

Нагадаємо, спроба провести недозволений терористами мітинг протесту в окупованому Донецьку на початку вересня завершилась репресіями - бойовики так званого "МГБ ДНР" розігнали учасників, а найбільш активних - вивезли у невідомому напрямку.

Попередній матеріал
Експерт: Забороною на в'їзд сестрі Савченко Росія порушила дві статті Європейської конвенції
Наступний матеріал
На Донеччині за тиждень затримали 12 терористів
Теги:
Loading...