YouTube / Ukraine Crisis Media Center

В ОБСЄ заявили про ескалацію ситуації на Донбасі

  Терористи все ще перешкоджають спостерігачам місії працювати на Сході

  Заступник голови місії ОБСЄ на Донбасі Александр Хуг заявив у вівторок про ескалацію напруженості на сході України.

  "Сьогодні рано-вранці я вирушив у штаб Спільного центру з координації та контролю (СЦКК), там я зустрічався з генералами. За останні два тижні ми побачили ескалацію, більшу частину порушень було зафіксовано в Донецькому регіоні й усередині Донецької області, порушення були в районі Горлівки, аеропорту і на півдні - в Комінтерновому, Октябрі та Павлополі", - цитує представника СММ агентство "Інтерфакс-Україна".

  За словами Хуга, за останні місяці неодноразово були зафіксовані факти перешкоджання роботи місії на окупованих територіях. У зв'язку з цим ОБСє вимагатиме втручання Спільного центру з координації та контролю (СЦКК), в разі якщо місії продовжать перешкоджати в її діяльності.

  Хуг припустив, що ті, хто обмежує свободу пересування спостерігачів, не бажають, щоб ОБСЄ побачили "що-небудь, а через це ми не можемо підтвердити факт виконання сторонами Мінських угод".

  Попередній матеріал
  Відтермінування кримінальної відповідальності за неправдиве декларування свідчить про небажання депутатів переслідуватися НАБУ - Каленюк
  Наступний матеріал
  Рекламу на даху станції метро "Вокзальна" у Києві обіцяють демонтувати сьогодні
  Теги:
  Loading...