Фото із відкритих джерел

В Донецьку закінчився бензин - журналіст

Більшість людей на мітингах у Донецьку вимагали відсунути від міста українські війська – заради миру, бо чим далі фронт – тим більше миру. Тобто, вимагали від "ДНР" наступу.

Про це в ході телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" заявив Сергій Гармаш, головний редактор інтернет-видання "Остров".

"В Україні неправильно розуміють картини мітингів під ОДА. Більшість людей вимагали відсунути від міста українські війська – заради миру, бо чим далі фронт – тим більше миру. Але Захарченко якраз казав, що наразі наступ неможливий, бо війська не готові. Але вони зроблять це, коли вони будуть готові. Але Їхній ватажок Ходаковський каже, що вони вже готові", - каже Гармаш.

За його словами, ситуація в Донецьку погіршується, в місті немає палива.

"Захарченко звинуватив людей, що мітинг зрежисовано. Скоріше за все -  кимось з його поплічників. Місцеві люди добре розуміють, що в обстрілах винуваті самі терористи, бо розташовують свою артилерію у житлових кварталах… Ще одна проблема – зовсім немає бензину в Донецьку. Мабуть – весь пішов на сільськогосподарські роботи. Загалом ситуація погіршується", - каже журналіст.

Попередній матеріал
Арешти відбулися у країнах, де наявне майно РФ, це сильний удар по Путіну – Лановий
Наступний матеріал
Порошенко і Гарпер телефоном обговорили торгівельну угоду між Україною і Канадою
Теги:
Loading...