Twitter / Олександр Турчинов

В АТО фактично відновлено активні бойові дії - Турчинов

  Більш ніж півтори сотні обстрілів позицій Збройних сил України протягом доби - це фактично ведення бойових дій, заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, коментуючи ситуацію, що склалася в зоні АТО.

  "Протягом доби нашої роботи в зоні АТО ворог обстріляв українські позиції 153 рази", - наводить прес-служба РНБО України слова Турчинова, який перебуває в секторі "Б" української оборони.

  Турчинов назвав цей день "чорним рекордом" бойовиків із дня підписання Мінських угод.

  "Фактично така інтенсивність ведення вогню відповідає активним бойовим діям", - наголосив він.

  Крім того, секретар РНБО повідомив про наявність даних щодо передислокації та концентрації артилерії, бронетанкової техніки та особового складу угруповань бойовиків у безпосередній близькості від українських оборонних рубежів, "що свідчить про підготовку ворогом наступально-штурмових дій".

  "Ми будуємо активну оборону, і наші військові готові не лише захистити оборонні рубежі, а також у разі спроб їх прориву та наступу противника ефективно контратакувати ворога", - заявив він.

  Водночас секретар РНБО наголосив, що надійний захист українських воїнів в епіцентрах бойових дій має бути пріоритетом для військового керівництва.

  Попередній матеріал
  ЄС виділила 8,55 млн євро на підтримку управління кордонами в Україні
  Наступний матеріал
  Під Донецьком бойові дії з застосуванням танків і артилерії йдуть безперервно – Мотузяник
  Теги:
  Loading...