Укроборонпром

"Укроборонпром" відремонтував і повернув на фронт партію танків "Булат"

  Машини, які зазнали різних пошкоджень у боях з російськими агресорами, були відновлені, а їхній захист, озброєння та силові установки – модернізували.

  Чільне вітчизняне бронетанкове підприємство ДП "Завод ім. В.О. Малишева" передало українській армії нову партію модернізованих бойових машин "Булат". Про це повідомляє прес-служба ДК "Укроборонпром", до складу якого входить завод, з посиланням на його керівника – Віктора Козонака.

  Танки прибули на ремонт безпосередньо із зони проведення Антитерористичної операції на Сході країни із різноманітними пошкодженнями. Танкісти зазначили, що спрацювання динамічного захисту машини врятувало життя кільком екіпажам.

  Фахівці заводу ім. Малишева відремонтували шасі і посилені модернізовані двигуни та замінили стволи гармат по закінченню ресурсу пострілів. Окрім того, на всіх "Булатах" модернізували захист: відтепер командир і екіпаж танка перебуватимуть у ще більшій безпеці, обіцяють спеціалісти. За наявними даними, усі бойові машини пройшли повний цикл перевірки і вже прийняті військовими.

  Нагадаємо, концерн "Укроборонпром" призначив Віктора Козонака виконувачем обов'язків керівника харківського ДП "Завод імені Малишева" наприкінці липня.

  Попередній матеріал
  Саакашвілі потренувався разом із поліцією – рятував поранених і зупиняв порушників
  Наступний матеріал
  Засновник "Коммерсанту" закликав вивезти з РФ дітей
  Теги:
  Loading...