Сергій Таран 5.ua

Українсько-російський конфлікт переходить в дипломатичне русло: Україну очікують складні перемовини - Таран

На сьогодні українсько-російський конфлікт переходить з військового в дипломатичне русло. Можна сказати напевно – поки що вогонь припинеться і зброю відведуть, але Україну чекають складні перемовини на міжнародному рівні.

Про таке в ефірі "5 каналу" заявив голова правління Центру соціологічних і політичних досліджень "Соціовимір" Сергій Таран.

"Зараз наші акценти змістилися з військових на дипломатичні, зараз дипломати будуть говорити частіше ніж військові. Єдине, що можна точно сказати – напевне вогонь припинеться і зброю відведуть, про все решту говорити дуже рано. Зараз буде безкінечно довгий процес дискусії у Верховній Раді щодо можливих законів про вибори на окупованих територіях, про умови, про те, яка має бути черговість, про те, хто може брати участь і це може бути дуже довго. Зараз будуть дуже складні перемовини на міжнародному рівні, які би дали можливість Україні твердіше ставити свою позицію", – заявив він.

Таран також наголосив: "Головне зараз – яким чином Україна використає час умовного перемир'я, який ми зараз маємо. Ми всі розуміємо, що поки Путін при владі, він не залишить в спокої Україну", – наголосив він.

Нагадаємо, як заявив в ефірі "5 каналу" науковий директор Фонду "Демократичні ініціативи" Олексій Гарань, Придністровський сценарій - не найгірший для України, гірше - боснійський, на якому наполягає РФ.

Попередній матеріал
СБУ не пропустила до бойовиків автомобілі з будматеріалами та одягом (фото)
Наступний матеріал
У Києві затримали шістьох осіб, які планували підрив військкомату
Теги:
Loading...