5 канал

Українські спецслужби фіксують постановочні зйомки РФ для інформаційних вкидань на Генасамблеї ООН - нардеп

Кремль проводить постановочні зйомки для інформаційних вкидань проти України на Генасамблеї ООН.

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив народний депутат він "Народного фронту" Микола Величкович. Відповідаючи на запитання, наскільки будуть ефективними на Генасамблеї ООН дії Росії щодо демонстрації доказів нібито протиправних дій України щодо мешканців Донбасу, які Кремль наказав "знайти" своїм Міноборони, ФСБ, МЗС, нардеп сказав про таке:

"Насправді йдуть певні постановки і певні зйомки такі постановочні для пропагандистських роликів. Це і фіксують українські спецслужби, і є ця інформацію, що справді готуються такі інформаційні вкидання. Наскільки це буде ефективно, я думаю, малоймовірно, що це буде ефективно, тому що один із аспектів ролі Путіна на Генасамблеї, це їхня участь у сирійському конфлікті", - сказав він.

Величкович також додав: "І, можливо, тут не якийсь політичний аспект, не лише якісь питання, пов’язані з Україною, можливо тут йдуть економічні інтереси обох країн в районі Азії. Можливо, це ще один аспект, на який треба зважати", - зазначив нардеп.

Нагадаємо, за словами голови правління Інституту світової політики Віктора Шлінчака, Росія підвищує ставки напередодні Генасамблеї ООН.

Попередній матеріал
Боєць ЗСУ випадково вийшов на ворожий блокпост, але врятувався завдяки ОБСЄ
Наступний матеріал
Боровик: Після вирішення іранського питання США відкрили дипломатичне вікно для діалогу з Росією
Теги:
Loading...