Український кризовий медіа центр

Українська сторона виконує Мінські домовленості попри провокації бойовиків - Лисенко

  Українська сторона чітко виконує Мінські домовленості та зберігає режим тиші на лінії розмежування попри провокації з боку бойовиків.

  Про це на брифінгу заявив речник Адміністрації Президента з питань АТО Андрій Лисенко. За його словами, бойовики своїми інформаційними каналами продовжують поширювати неправдиві повідомлення про нібито порушення перемир'я з боку ЗСУ.

  "Підтримувані Росією бойовики через свої інформаційні канали регулярно транслюють брехливі повідомлення, що звинувачують ЗСУ у порушенні перемир'я. Ця дезінформація активно транслюється російськими пропагандистськими медіа. Підкреслюємо: сили АТО суворо дотримуються Мінських домовленостей і зберігають режим тиші на лінії зіткнення", - зазначив він.

  Водночас, за даними розвідки, через скорочення фінансування НЗФ з боку Росії, фіксується зниження рівня дисципліни серед бойовиків.

  "Внаслідок цього регулярно відбуваються сутички між різними бандформуваннями, що призводить до подальшого погіршення криміногенної ситуації на окупованій території. В Росії бойовики теж нікому не потрібні: між окупованими територіями України і Ростовською областю РФ діє жорсткий прикордонний режим з посиленими фільтраційними заходами", - додав речник АТО.

  Нагадаємо, минула доба в зоні АТО обійшлася без втрат.

  Попередній матеріал
  В Анкарі жалобна церемонія переросла в антинасильницькі протести
  Наступний матеріал
  Вибори у Білорусі відбулися - опівдні явка склала більше 50%
  Теги:
  Loading...