inforesist.org

Українська розвідка виявила російську самохідну артилерію поблизу лінії розмежування

  Про чергове порушення російськими окупантами умов Мінських домовленостей уже повідомили місію ОБСЄ.

  Про таке йдеться у сьогоднішньому звіті Головного управління розвідки Міноборони України. За даними розвідників, ситуація в районі проведення АТО залишалася відносно стабільною. Російські окупаційні війська дотримувались режиму припинення вогню – фактів обстрілів сил АТО не зафіксовано.

  При цьому українська сторона проінформувала ОБСЄ, що в районах Селезнівка, Петрівське та Сонцеве виявлені артилерійські системи противника калібром понад 100-мм (САУ), знаходження яких в даних районах є порушенням Мінських домовленостей.

  Також розвідники викрили проведення службовцями Міністерства оборони РФ та 12 командуванням резерву Південного військового округу Росії інспекційних перевірок з’єднань і частин 1-го та 2-го армійських корпусів корпусів російсько-терористичних військ.

  Наразі російські окупанти ведуть розвідку сил АТО із активним залученням диверсійних розвідувальних груп на Донецькому напрямку, засобів радіоелектронної розвідки, літаків-розвідників та літаків дальнього радіолокаційного виявлення ЗС РФ, обладнують фортифікації на передньому краї оборони, удосконалюють системи управління та зв’язку, тренують бойовиків, забезпечують логістику.

  У ГУР зазначають: після введення режиму припинення вогню спостерігається зниження рівня військової дисципліни та погіршення морально-психологічного стану противника. Зокрема, відмічаються масові факти вживання алкогольних напоїв під час виконання службових обов’язків особовим складом 1-го корпусу терористів. Внаслідок перестрілок між сепаратистами, використання бойової техніки не за призначенням та необережного поводження зі зброєю і боєприпасами є загиблі та поранені.

  Нагадаємо, сьогодні ж стало відомо, що ЄС вимагає від Кремля пояснень з приводу блокування безпілотників ОБСЄ російськими системами радіо-електронної боротьби.

  Попередній матеріал
  Росія не хоче виборів на Донбасі за українським законодавством - Безсмертний
  Наступний матеріал
  Сили АТО продовжують другий етап відведення техніки від лінії розмежування - штаб
  Теги:
  Loading...