Фото 24tv.ua

Українська розвідка повідомила про загибель трьох офіцерів ЗС РФ на Донбасі

  Два "військові радники" загинули від нез’ясованого вибуху, ще один – від обстрілу з боку самих терористів.

  Головне управління розвідки Міноборони України повідомляє про чергові факти загибелі російських військовослужбовців окупаційних військ.

  У Безіменному (Новоазовський район Донеччини) у результаті вибуху загинули два кадрові російські офіцери, які виконували обов'язки "військових радників" у т. зв. "9-му окремому мотострілецькому полку", який виконує окупаційні функції в Новоазовську. З метою розслідування обставин інциденту до розташування полку прибула комісія на чолі з командувачем 1-го корпусу Центру територіальних військ Південного військового округу ЗС РФ. На час розслідування бойовикам заборонили виходити за межі військової частини.

  Окрім того, внаслідок "дружнього" обстрілу одного з підрозділів цього ж 1 корпусу окупаційних військ було поранено шістьох та убито чотирьох найманців, серед яких виявився кадровий офіцер ЗС РФ у званні майора.

  Є втрати й серед диверсантів, яким наказують "промацувати" українські позиції. За даними ГУР, під час виконання диверсійно-розвідувальних завдань загинуло вісім військовослужбовців зі складу т. зв. "3-ї окремої мотострілецької бригади 1 АК", дислокованої у Горлівці. У зв'язку зі зростанням кількості втрат у "бригаді" помічені численні випадки непокори командуванню. Зокрема, розвідувальні підрозділи з’єднання відмовляються вести диверсійно-розвідувальну дії в тилу сил АТО. Зважаючи на це, до Горлівки прибула комісія штабу 1-го корпусу окупантів з метою перевірки стану справ у бригаді та проведення заходів "виховного впливу".

  Нагадаємо, напередодні українські військові відбили напад бойовиків під Троїцьким на Луганщині.

  Попередній матеріал
  В Україні введено в експлуатацію ще одну ЛЕП
  Наступний матеріал
  Частка атомної енергетики в Україні зросла до 55% - Порошенко
  Теги:
  Loading...