5 канал

Українська розвідка інформує про нову тактику бойовиків

Від 2 листопада управління розвідки Міністерства оборони України зафіксувало близько 50 провокацій і обстрілів з боку бойовиків.

Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив директор Департаменту головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Лук'янець.

"Протягом минулого тижня, протягом поточного тижня ми фіксуємо, що ситуація дійсно погіршується. Ми фіксуємо значне збільшення різного роду провокаційних дій, різного роду обстрілів позицій наших військ, які перебувають в зоні АТО. Тільки з 2 листопада цього року ми відмічаємо таких випадків близько 50, з них, я хотів би відмітити, що 25 сталося тільки за останню добу", - сказав він.

За даними розвідки, вдень ворог демонстративно відводить озброєння, а вночі повертає його на позиції.

"Вдень, намагаючись демонструвати, що противник дотримується Мінських домовленостей, вночі він ту зброю, яка була відведена вдень, він її відводить знову на ці позиції, робить замасковано, щоб ніхто не бачить. Крім того, та техніка, яка була відведена на встановлені рубежі і після цього була відведена в тилові райони, вона знову повертається в ці рубежі, щоб в будь-який момент бути готовою до бойового застосування", - зазначив директор Департаменту ГУ розвідки Міноборони.

Лук'янець також повідомив, що бойовики протягом останніх днів застосовують нову тактику. 

"Саме в останні дні противник почав застосовувати нову тактику, коли до тих підрозділів, які перебувають на лінії зіткнення, висуваються спеціально сформовані бойові групи, порядку 20-30 бойовиків на 2-3 бойових машинах, підходять до переднього краю, проводять обстріл позицій наших військ. Після цього повертаються у свої пункти постійної дислокації", - наголосив він.

Нагадаємо, за даними штабу АТО, протягом ночі терористи 13 разів відкривали вогонь по позиціях сил АТО.

Попередній матеріал
У Берліні було погоджено порядок розмінування Донбасу – Штаймаєр
Наступний матеріал
Бойовики обстріляли з міномета українські позиції біля Красногорівки
Теги:
Loading...