медобладнання з США_Дніпропетровськ 5.ua

Українська діаспора США передала дніпропетровським лікарням обладнання на $680 тис.

Українська діаспора Сполучених Штатів зібрала та передала допомогу дніпропетровським медичним закладам на суму $680 тис.

У вантажі міститься новий хірургічний інструментарій та медичне обладнання, операційні столи, освітлювані прилади, діагностичні апарати. Деякі з них вже були у вжитку, втім, наново протестовані американськими спеціалістами.

80% вантажу передадуть Дніпропетровській обласній лікарні імені Мечникова, де з початку АТО допомогу отримали 1625 тяжкопоранених на Донбасі. Решту медичного обладнання розвантажать у Дніпропетровському військовому шпиталі. Це вже друга партія допомоги від української діаспори США.

"Медики завжди відчувають величезний голод від нестачі сучасного медичного обладнання, медичного інструментарію та предметів догляду. Перша партія вантажу, яка прийшла зі США, була зібрана людьми залежно від їхнього розуміння, що нам потрібно. На сьогодні ми отримали той вантаж, який замовляли", - повідомила заступник головного лікаря Дніпропетровської обласної лікарні ім. Мечникова Катерина Духовенко.

Низка організацій у США приєдналися до цієї роботи. Також долучилася величезна кількість простих людей, які жертвували свої гроші, починаючи від $25 та закінчуючи великими сумами в $50 тис.", - зазначила волонтер Джинні Мартін.

Нагадаємо, наприкінці липня українці зі Сполучених Штатів Америки передали 20 тонн рису для військових шпиталів України.

Попередній матеріал
Через бої частину об'єктів водопостачання на Донбасі знеструмлено
Наступний матеріал
Зміївська ТЕС припинила роботу через нестачу палива
Теги:
Loading...