Пункт пропуску uapress.info

Україна посилює контроль над транспортним сполученням з окупованими територіями

  Україна посилює контроль над перетином лінії зіткнення та перевезенням товарів на непідконтрольній території Донецької та Луганської областей.

  Згідно з оновленим тимчасовим порядком здійснення контролю за переміщенням через лінію зіткнення в Донецькій і Луганській областях, оприлюдненим на сайті Служби безпеки України, зокрема, перевезення на неконтрольовані території та з них всіх товарів, окрім гуманітарної допомоги, дозволяється лише залізничним транспортом.

  Крім того, заборонено перевезення через лінію зіткнення алкогольних і тютюнових виробів, палива (бензину і газу), а перевезення продуктів харчування і медикаментів можливе лише у вигляді гуманітарної допомоги. Оновлені правила також вводять заборону на перетин лінії зіткнення громадським пасажирським транспортом, за винятком нерегулярних перевезень для окремих організованих груп людей (біженців, дітей для оздоровлення і відпочинку тощо) з відповідним дозволом.

  Нагадаємо, напередодні в Донецькій області закрили два з трьох наявних пунктів пропуску для цивільного населення. Новопризначений керівник військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський обіцяє упродовж тижня ретельно вивчити це питання і спільно з СБУ спростити систему пропуску.

  Попередній матеріал
  Крим втратив половину врожайності і все рисове господарство через брак води - Павленко
  Наступний матеріал
  За вечір та ніч бойовики 18 разів обстрілювали українські позиції на Донецькому напрямку
  Теги:
  Loading...