tsn.ua

Україна отримала від США польовий госпіталь вартістю $7,6 млн

  Сполучені Штати Америки передали уряду України військово-польовий експедиційний госпіталь вартістю $7,6 млн.

  Як повідомили УНІАН у посольстві США в Україні, військова аташе посольства полковник Керол Нортрап презентувала госпіталь на церемонії у Житомирі. Приймали госпіталь директор Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України полковник Андрій Верба та заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації Ярослав Лагута.

  Госпіталь відомий у США під назвою EMEDS (Експедиційна система медичної підтримки) та розрахований на роботу у ньому 30 лікарів і допоміжних медичних працівників. У госпіталі можна надавати медичну допомогу трьом тисячам військовослужбовців.

  Споруда складається із чотирьох наметів, розгортається протягом 24 годин і може діяти у складних умовах автономно без постачання до 10 днів. Американські військові протягом місяця навчають українських колег, як найефективніше використовувати госпіталь.

  Як повідомлялося раніше, управління Верховного комісара ООН у справах біженців виділить 7 млн грн для програми фінансової підтримки внутрішньо переміщених осіб у Дніпропетровській області. Програма розрахована на найбільш вразливі категорії населення.

  Попередній матеріал
  Дипломат: Окрім публічних засідань, відбувається багато конфіденційних зустрічей із врегулювання ситуації на Донбасі
  Наступний матеріал
  Російські терористи обстріляли окуповане ними селище для "картинки" - СЦКК
  Теги:
  Loading...