фото Тwitter / Укрінформ

Україна має намір віддати 10 осіб у рамках обміну полоненими, але "ЛНР" зриває переговори – СБУ

  У СБУ запевняють, що українська сторона готова до передання 10 осіб у рамках переговорів щодо обміну полоненими, але друга сторона зриває цей процес.

  Про таке заявив радник глави СБУ Юрій Тандіт, коментуючи інформацію про те, що нібито саме з вини української сторони зірвано запланований на п'ятницю, 16 жовтня, у "ЛНР" обмін полонених за формулою "5 на 10", повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  Тандіт підкреслив: "Уже кілька тижнів українські органи, що займаються звільненням заручників, готові були передати людей, які ототожнюють себе з "ЛНР"/"ДНР", тій стороні. І ми вже почали обговорювати деталі передання. Але, на жаль, їх (переговори – Ред.) зривають". 

  Радник глави СБУ наголосив, що українська сторона готова була передати 10 осіб, однак цього не сталося, і вини України в цьому немає. "Триває інформаційна війна. Ми передаємо тих, кого можемо передати. Але вони не хочуть забирати своїх людей, намагаються грати в свою гру", - розповів деталі Тандит і додав, що представники "ДНР/ЛНР" не приймають самостійних рішень, через що і виникають такі ситуації.

  Як повідомляв 5.ua, 6 жовтня 2015 року радник голови СБУ Юрій Тандіт заявив, що в полоні бойовиків залишаються 153 українці.

  Попередній матеріал
  На Київщині зросла кількість пожеж на торфовищах
  Наступний матеріал
  За правопорядком на виборах стежитимуть близько 85 тисяч осіб – радник Авакова
  Теги:
  Loading...