president.gov.ua

Україна й надалі розраховує на посилення ролі ЄС в стабілізації ситуації на Донбасі - Порошенко

  Президент України Петро Порошенко в ході зустрічі з делегацією Європейського парламенту, яка прибула до Києва для участі у II засіданні парламентського комітету Асоціацію між Україною та ЄС, обговорив питання двосторонніх відносин, а також врегулювання ситуації на Донбасі.

  Про це йдеться у прес-служби Президента.

  Глава держави наголосив під час зустрічі, що Україна втілює у життя програму реформ відповідно до Угоди про асоціацію з Європейським Союзом та потребує єдності та солідарності з боку Європейського Союзу і щодо реформ, і щодо подальшого врегулювання ситуації на Донбасі.

  Президент особливо відзначив важливість міжнародної солідарності щодо подальшого врегулювання ситуації на Донбасі. "Єдність Європейського Союзу життєво важлива для нас", – наголосив Порошенко і додав, що Україна й надалі розраховує на посилення ролі Європейського Союзу в стабілізації ситуації на Донбасі, враховуючи миротворчий потенціал та досвід ЄС.

  На зустрічі також обговорили прогрес України у виконанні зобов’язань у рамках Плану дій з лібералізації візового режиму з ЄС у світлі розгляду Верховною Радою України пакету відповідних законів, прискорення ратифікації Угоди про асоціацію, а також підготовку до започаткування поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі з 1 січня 2016 року.

  Євродепутати також наголосили, що Європейський Парламент готовий підтримати рішення про надання Україні безвізового режиму в разі позитивної оцінки Європейською Комісією виконання Україною відповідних рекомендацій, а також активно допомагати в контексті проведення консультативного референдуму в Королівстві Нідерланди щодо ратифікації Угоди про асоціацію з Україною.

  Окрім того, Глава держави вручив орден "За заслуги" III ступеня членам делегації Європейського Парламенту – депутатам Європейського Парламенту співголові Парламентського Комітету асоціації Україна-ЄС Андрею Плєнковічу, Петрасу Ауштрявічіусу та Марку Демесмакеру за їх вагомий особистий внесок у зміцнення міжнародного авторитету Української держави, популяризацію її історичної спадщини і сучасних надбань.

  Як повідомляв 5.ua, 17 жовтня 2015 року Меркель назвала умови, за яких німецькі підприємства готові інвестувати в Україну.

  Попередній матеріал
  До Полтавської облради пройшли 10 партій
  Наступний матеріал
  Раді не вдалося проголосувати за створення Нацагентства щодо повернення активів
  Теги:
  Loading...